9 березня 2023, 11:25

"Вони сіамські близнюки", – Піонтковський пролив світло на велику гру Китаю та США

Російський опозиціонер Андрій Піонтковський заявив, що США цілком серйозно розглядають розрив економічних зв'язків із Китаєм.

"Вони сіамські близнюки", – Піонтковський пролив світло на велику гру Китаю та США

Опозиційний політолог, публіцист і математик Андрій Піонтковський, який проживає у США, зазначив, що Китай веде велику гру не з Москвою, а з Вашингтоном.

"У них величезна економічна гра. Це навіть не гра, а життя. Вони сіамські близнюки, тому розрив таких серйозних економічних зв'язків завдасть дуже серйозного удару американському споживачеві, але китайську економіку просто зруйнує", - сказав експерт під час спільного стріму з Марком Фейгіним, запис якого можна переглянути на YouTube-каналі "ФЕЙГІН LIVE".

Як зазначив Піонтковський, усі останні заяви американського керівництва показують, що вони готові піти на цей ризик - обрубувати економічні зв'язки з Китаєм, який дедалі більш явно стає проросійським.

Раніше Андрій Піонтковський розповів, яким бачить кінець війни: "Москва погодиться на ті умови, які висуває "Велика вісімка"".

Також Андрій Піонтковський впевнено заявив, що найближче оточення незабаром відправить Путіна у Китай на "тривале лікування".

Ще трохи раніше Піонтковський пролив світло на "битву двох титанів", яка просто зараз розгортається у Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини