8 березня 2023, 08:01

У Білому домі озвучили три причини, чому США допомагали та допомагатимуть Україні

Поразка України коштувала б США не тільки великих грошей, а й "американської крові", заявив Джон Кірбі.

У Білому домі озвучили три причини, чому США допомагали та допомагатимуть Україні

Напередодні координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі озвучив причини, через які Вашингтон вирішив допомогти Україні у війні проти Путіна. У своїй промові він хотів укотре донести до американців, які не розуміють, навіщо допомагати Україні, всю повноту картини.

Під час учорашнього брифінгу Кірбі акцентував увагу на військовій і гуманітарній допомозі США Україні, інформує "Голос Америки".

Спочатку представник Білого дому запропонував усім журналістам і громадянам США, які не можуть зрозуміти, навіщо Вашингтон допомагає Україні, переглянути виступ Джо Байдена у Варшаві.

Після цього Кірбі сформулював лише три причини, навіщо необхідно допомагати Україні на полі бою проти Путіна.

Найголовніша з них - війна за незалежність. Як би це банально не звучало, але це факт. США як ніхто інший розуміють весь сенс цієї фрази. Свого часу США також знадобилася допомога інших країн, щоб досягти поставленої мети.

Друга причина - продовольча криза та проблеми в економіці. З одного боку, Україна знаходиться далеко від США, але Кірбі попросив пригадати літо 2022 року, коли було піднято ціни на газ, а це все відгомони війни в Україні.

Третя причина - не дозволити Путіну робити все, що йому заманеться. Якщо його зараз не зупинити, то він піде і далі. Якою буде наступна мета, невідомо, саме тому конфлікт може торкнутися й американців.

Раніше ексспівробітник російської розвідки Жирнов зізнався, що в оточенні Путіна був "кріт", пов'язаний з Україною.

Нагадаємо, у РФ знову вирішили повернути таке забуте поняття, як "ворог народу", яке існувало за часів правління Сталіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини