17 лютого 2023, 07:50

Кремль вирішив знову залякати росіян Заходом: польська розвідка озвучила плани Путіна всередині РФ

Кремль може готувати теракти всередині своєї країни, але під чужим прапором, попереджає польська розвідка.

Кремль вирішив знову залякати росіян Заходом: польська розвідка озвучила плани Путіна всередині РФ

Напередодні представник з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарін повідомив про те, що у Кремлі й далі хочуть показати Захід як головного ворога росіян. На території РФ співробітники російських спецслужб готують серію терактів.

Спецслужби РФ хочуть знову звинуватити країни НАТО у всіх бідах всередині самої Росії, а також виправдати злочинні дії Кремля проти України, інформує "Україна 365".

Російська розвідка вже почала поширювати всередині РФ новини про те, що нібито військовослужбовці США вербують терористів з "Аль-Каїди" й ІДІЛ для проведення серії терактів як у самій РФ, так і у країнах СНД.


Однак не варто забувати, що подібні дії практикував Путін перед початком Другої чеченської війни. Тоді за завданням ФСБ у багатоповерхових житлових будинках РФ планувалися теракти у вигляді вибухів. Зрештою Путін у всьому звинувачував чеченців і тим самим викликав серед росіян ненависть до цього народу. Під час Другої чеченської війни російська армія щодня у середньому втрачала на полі бою до 43 солдатів і офіцерів, а у війні проти України - 340.

Раніше ми повідомляли, що на території Польщі почалося вербування чоловіків для бойових дій в Україні проти армії Путіна.

Нагадаємо, у Польщі заявили про готовність бойкотувати ОІ у Парижі, якщо МОК допустить до них спортсменів із РФ і Білорусі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини