12 лютого 2023, 19:10

Дуда відреагував на погрози Росії напасти на Польщу: відповідь буде швидкою

Президент Польщі Дуда нагадав про членство своєї країни у НАТО, реагуючи на регулярні погрози з боку Москви.

Дуда відреагував на погрози Росії напасти на Польщу: відповідь буде швидкою

Росія отримає швидку та рішучу відповідь у разі нападу на Польщу. Варшава є членом Північноатлантичного альянсу, тому йтиметься про колективну реакцію.

Відповідну заяву зробив президент Польщі Анджей Дуда, коментуючи регулярні погрози з боку РФ на адресу Польської держави на тлі допомоги, яку Варшава надає Україні.

Польський лідер нагадав 2001 рік, коли всі союзники стали на бік США у боротьбі з тероризмом. Якщо станеться напад на країну, яка є членом НАТО, відповідь буде швидкою та рішучою.

Зазначимо, у Москві регулярно лунають погрози на адресу Польщі за підтримку, яку польська сторона надає Україні у війні з РФ, зокрема, про намір "дійти до кордонів Польщі", як повідомив у неділю глава Чечні Рамзан Кадиров.

"Проб'ємося та дійдемо до Польщі", - заявив він і розповів про нібито "відсутність будь-яких можливостей у Варшави".

Нагадаємо, Дуда попередив про можливу перемогу Путіна, якщо Захід найближчими тижнями не передасть Україні військову техніку. У разі успіху в Україні Росія не зупиниться та піде далі, висловив упевненість глава Польської держави.

Раніше президент Польщі повідомив про підготовку Росії до нового наступу та заявив, що "найближчим часом ситуація може бути критичною".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини