8 лютого 2023, 08:56

Убивця українців і помічник Кадирова Мартинов прибув до Туреччини – соцмережі вимагають його заарештувати

"Кадировець" Данило Мартинов керуватиме у Туреччині всіма рятувальниками, які прибудуть до країни.

Убивця українців і помічник Кадирова Мартинов прибув до Туреччини – соцмережі вимагають його заарештувати

Українські соцмережі обурені тим фактом, що вбивця українців, який намагався дійти до Києва та тримав у заручниках увесь персонал і пацієнтів психоневрологічного інтернату у Бородянці, тепер у Туреччині очолюватиме рятувальників.

До 2017 року Мартинов був помічником Кадирова із силового блоку. Саме ця людина у березні 2022 року хотіла взяти Київ за три дні, інформує "Україна 365".

Саме цей "кадировець" особисто керував захопленням у Бородянці психоневрологічного інтернату, взявши у заручники увесь персонал і пацієнтів у кількості 500 осіб. Інтернат він перетворив на вогневу позицію окупантів, прикриваючись цивільними, щоб їх не атакували ЗСУ.

Після втечі з України цей військовий злочинець був переведений у МНС РФ. А зараз він керуватиме всіма рятувальниками, які прибувають до Туреччини з інших країн.

Громадськість не може зрозуміти, як українські рятувальники спілкуватимуться зі злочинцем, який приходив зі зброєю у руках проти України та її жителів. Як взагалі Туреччина змогла допустити на свою територію вбивцю та головоріза!

Українські соцмережі вимагають від Києва запросити турецьку сторону затримати Мартинова.

Не так давно Мартинов був помічником Кадирова із силового блоку. Співробітник ФСБ і спецпризначенець з "Альфи". У 2020 році потрапив до "списку Магнітського".

Свого часу навчав "кадировців", які 2014 року поїхали воювати на Донбас проти ЗСУ. У 2016 році навчав тих, хто пізніше поїхав воювати у Сирію проти опозиційних військ.

Раніше ми повідомляли, що Кадиров таємно покинув РФ і виїхав за кордон. Його геолокація показувала то Мальдіви, то ОАЕ.

Нагадаємо, Кадиров записав нове звернення до Заходу, звинувативши його у тому, що той свого часу не допоміг йому відстояти Ічкерію у війні проти ЗС РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини