8 лютого 2023, 07:49

"Ми об'єднали НАТО та вибудували коаліцію проти Путіна", – Байден виступив у Конгресі США

США підтримуватимуть Україну стільки, скільки буде необхідно, запевнив Джо Байден, виступаючи у Конгресі.

"Ми об'єднали НАТО та вибудували коаліцію проти Путіна", – Байден виступив у Конгресі США

Сьогодні, 8 лютого, президент США виступив із промовою "Про стан держави" перед членами Конгресу. Глава Білого дому висловився про війну в Україні, заявивши, що вона стала тестом для всього світу.

Війну Путіна проти України Байден назвав "брутальною" та водночас укотре наголосив на готовності й надалі надавати будь-яку допомогу Києву, інформує "Голос Америки".

Вашингтон і далі відстоюватиме право України на суверенітет, право українців на свободу та демократію. США вдалося об'єднати НАТО у війні проти РФ.

Також у своїй промові Байден пообіцяв співпрацювати з республіканцями. З його слів, останні два роки на практиці показали, що республіканці та демократи з багатьох питань можуть працювати спільно.

Під час виступу Байдена у Конгресі спікер від республіканців Кевін Маккарті сидів позаду глави Білого дому, коли президент США заявив про готовність почати тісніше співпрацювати з республіканцями.

Також він заявив про створення нових робочих місць, про боротьбу з коронавірусом і про те, що американська демократія вперше з часів Громадянської війни перебуває під загрозою.

Напередодні західна преса знову озвучила думку деяких республіканців про те, що Києву необхідно піти на поступки РФ, щоб закінчилася війна. Під поступками вони мають на увазі віддати частину своєї території країні-агресору.

Раніше ми повідомляли, що між Байденом і Пентагоном виник невеликий конфлікт щодо надання Україні військової допомоги та її обсягів.

Нагадаємо, Пентагон вимагає від Байдена почати постачати Києву більш вагому військову допомогу, аніж просто БТР чи протитанкову зброю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини