8 лютого 2023, 07:44

Пісторіус прибув до Києва та висловився про Путіна

Світ став би набагато кращим, якби не було такого президента, як Путін, заявив Пісторіус.

Пісторіус прибув до Києва та висловився про Путіна

Глава Міноборони Німеччини вперше висловився про Путіна та про те, що всім у світі жилося б добре, якби такої людини взагалі не було. При цьому постійні погрози з боку РФ щодо застосування ядерної зброї не мають зупинити Захід, який допомагав і допомагатиме Україні.

Напередодні Борис Пісторіус в інтерв'ю виданню Bild озвучив свою думку щодо глави Кремля та військової допомоги Україні.

З його слів, нікому невідомо, на що готовий піти Путін, але і при цьому Захід не має відмовлятися від військової допомоги Україні навіть перед загрозою можливого застосування ядерної зброї.

Глава МО Німеччини зізнався, що в Україні йде дуже жорстока війна на виснаження з великими втратами. При цьому Захід не перестає захоплюватися мужністю українців.

Учора, 7 лютого, Пісторіус із робочим візитом прибув до Києва та зустрівся зі своїм українським колегою. Він підніс у дар Резнікову модель танка Leopard 2.


Пісторіус пообіцяв передати Києву ще 187 танків Leopard 1A5, а також анонсував прибуття раніше анонсованих Leopard 2 не у травні, а вже у березні. Зараз українські військовослужбовці проходять навчання з експлуатації цього типу танка.

Раніше ми повідомляли, що відразу дві німецькі компанії Rheinmetall і Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft заявили про готовність поставити Україні 187 танків Leopard 1A5.

Нагадаємо, британська розвідка не бачить ресурсів в окупантів для проведення масштабного наступу по всьому фронту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини