6 лютого 2023, 13:45

Туреччину струсонуло ще сильніше: землетрус повторився, руйнуючи будинки

Центральну частину Туреччини накрило ще одним потужнішим землетрусом. Це лихо передбачив сейсмолог із Нідерландів Френк Хугербітс.

Туреччину струсонуло ще сильніше: землетрус повторився, руйнуючи будинки

Туреччину сьогодні жорстко трясе. Після ранкового землетрусу продовжують руйнуватися будівлі, кількість жертв уже перевищила 900 осіб. Однак кількість постраждалих може різко зрости через повторення підземних поштовхів, які виявилися ще потужнішими.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує свіжі відео з Туреччини, де стався новий землетрус. Він зачепив центральну частину країни. Якщо магнітуда першого становила 7,6 бала, то другий перевершив його за силою - 7,8 бала.

Підземні поштовхи відчувалися у столиці країни Анкарі, у сирійських Дамаску та Латакії, а також у ліванському Бейруті та в іракському Багдаді.

Як повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, за інформацією на поточний момент, 912 людей загинули та 5385 поранено, 2470 врятовано.

Після ранкового землетрусу продовжують обвалюватися будинки та ставатися пожежі, провалюватися під землю дороги. Зруйновано 2818 будівель.

НАТО, ЄС і 45 інших країн запропонували допомогу Туреччині.

Тим часом у Twitter поширюється інформація, що сейсмолог із Нідерландів Френк Хугербітс ще 3 лютого попереджав про потужний землетрус у Туреччині. Він вгадав навіть магнітуду. Тепер його називають пророком і гадають, як йому це вдалося.

Нагадаємо, експерти заявляють, що цю сейсмологічну подію можна охарактеризувати як "нищівну".

Раніше у Мережі з'явилося відео моменту падіння 8-поверхового будинку у турецькому Кахраманмараші.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини