31 січня 2023, 08:36

Це під силу кожному: прем'єр Естонії Каллас зробила свій внесок у перемогу ЗСУ над РФ – кадри

Днями прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас взяла участь у плетінні маскувальних сіток для бійців ЗСУ.

Це під силу кожному: прем'єр Естонії Каллас зробила свій внесок у перемогу ЗСУ над РФ – кадри

На своїй сторінці у Twitter політикиня зізналася, що кожному під силу зробити свій внесок у перемогу України над Росією.

Сьогодні, 31 січня, у Мережі з'явилися кадри моменту плетіння маскувальної сітки прем'єр-міністром Естонії Каєю Каллас, інформує "Україна 365".

Плетіння сітки відбувалося не в Україні, а в естонському невеликому місті Сауе. За словами Каллас, це далеко не єдине у країні місто, яке допомагає бійцям ЗСУ плетінням маскувальних сіток. Політик уперше взяла участь у настільки вже популярному серед українських жінок ремеслі. На своїй сторінці у соцмережі вона написала, що кожній людині під силу допомогти ЗСУ.

Також напередодні Каллас розкритикувала рішення МОК допустити до ОІ-2024 спортсменів із РФ і Білорусі. Прем'єр підкреслила, що Путін завжди використовував спорт як один з елементів своєї пропаганди.

Плетінням сіток займався свого часу і президент Естонії. Ще у серпні 2022 року Алара Каріс разом зі співробітниками своєї канцелярії долучився до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. Цим ремеслом він займався у сорочці, подарованій Зеленським. На ній була емблема з написом "Російський військовий корабель, іди на х@й!".

Раніше ми повідомляли, що глава МЗС Естонії зажадав від російського посла покинути територію країни до 7 лютого 2023 року.

Нагадаємо, естонський уряд розглядає можливість перекрити для російських кораблів доступ до Фінської затоки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини