30 січня 2023, 08:58

За 13 днів до вторгнення в Україну Герасимов у бесіді з Воллесом озвучив одну з "причин" війни

Під час розмови Воллеса та Герасимова начальник Генштабу ЗС РФ заявив, що Захід більше "ніколи не принизить Росію".

За 13 днів до вторгнення в Україну Герасимов у бесіді з Воллесом озвучив одну з "причин" війни

Путін планував дуже швидко захопити всю Україну та водночас він сильно не вірив у той факт, що Захід буде активно надавати Києву військову та гуманітарну допомогу.

Сьогодні, 30 січня, ввечері на телеканалі ВВС вийде документальний фільм "Путін проти Заходу", в якому будуть інтерв'ю Джонсона, Воллеса й інших політиків.

Відомо, що 11 лютого глава Міноборони Британії Бен Воллес прибув із візитом до Москви, щоб провести переговори з Шойгу щодо можливого вторгнення російської армії в Україну.

Під час зустрічі Воллеса з Шойгу та Герасимовим кожен залишився при своїй думці. У МО РФ заявляли, нібито не планують вторгатися в Україну, але у Лондоні прекрасно розуміли, що це брехня. Воллес упевнений, що Шойгу з Герасимовим також не повірили у те, що зуміли переконати Лондон у ненападі РФ на Україну.

У розмові з Герасимовим останній заявив, що Заходу більше ніколи "не вдасться принизити Росію". Після цих слів стало зрозуміло, що війни не уникнути. Не виключено, що у РФ хотіли повністю захопити всю Україну та показати Заходу, хто "тут справжній господар".

У цьому ж фільмі Борис Джонсон розповість про те, як Путін погрожував застосувати ракети проти Британії, якщо Лондон допомагатиме Києву.

Рано-вранці 24 лютого 2022 року окупанти почали бомбардування українських міст. Після цього вторглася армія Путіна з метою за 2-3 дні дійти до Києва. Однак реальність виявилася іншою, ніж припускав Путін. Війна в Україні триває вже 12-й місяць, а бойові дії тривають виключно на Донбасі.

Раніше Борис Джонсон розповів ЗМІ про те, як на початку лютого 2022 року він провів телефонну розмову з Путіним щодо можливого вторгнення російської армії в Україну.

Нагадаємо, генерал Ставрідіс вважає, що за допомогою нових танків ЗСУ зможуть повністю знищити логістичний ланцюжок ворожої армії в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини