30 січня 2023, 07:59

Удари по військових об'єктах в Ірані: ЗМІ озвучили країну, яка стоїть за операцією

У ніч на 29 січня Ізраїль завдав цілої серії ударів по військових об'єктах в Ірані, включно із заводом зі створення ударних дронів.

Удари по військових об'єктах в Ірані: ЗМІ озвучили країну, яка стоїть за операцією

Напередодні низка ЗМІ писала про те, що в Ірані під ударами дронів опинилися відразу 7 військових об'єктів, розташованих у різних регіонах країни. Один із них - сумнозвісний завод із виробництва дронів-камікадзе.

Учора, 29 січня, західна преса повідомила про те, що удари нібито завдали з Ізраїлю, інформують Reuters і The Wall Street Journal.

Джерела посилаються на американських чиновників, які добре знайомі із ситуацією.

Представники Ірану повідомляють, що їм вдалося відбити атаку всіх трьох дронів, які летіли у бік заводу з виробництва безпілотників у місті Ісфахані. Як вони стверджують, один точно був збитий, а другі вибухнули прямо над дахом будівлі, але не завдали серйозної шкоди.

Ізраїльська сторона не коментувала цих подій.

Американські чиновники заявляють, що це справа рук Ізраїлю та нібито Вашингтон до цієї операції стосунку не має. Генерал Патрік Райдер заявив, що американські військовослужбовці не були задіяні у цій операції.

Уже у ніч на 30 січня у районі Абу-Камаль невідомі дрони атакували колону з 25 військових іранських вантажівок. Також іранські ЗМІ повідомляють про атаку дронів на штаб-квартиру КВІР у Мехабаді.

Раніше західна преса озвучила перелік країн, які можуть стояти за ударами по військових об'єктах в Ірані.

Нагадаємо, у ніч на 30 січня безпілотники знову атакували Іран. Цього разу під ударами опинилися вантажівки, що перевозили військове спорядження.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини