25 січня 2023, 08:00

Спочатку закликала Путіна бомбити Дрезден, а тепер скаржиться на "цькування": росіянка звернулася до МЗС РФ

Росіянка Альона Дірксен ще 2022 року закликала Путіна завдати удару по Дрездену, оскільки там багато проукраїнськи налаштованих активістів, проте потрапила під кримінальну статтю.

Спочатку закликала Путіна бомбити Дрезден, а тепер скаржиться на "цькування": росіянка звернулася до МЗС РФ

Росіянка Альона Дірксен відома тим, що ще 2022 року закликала Путіна завдати удару по Дрездену, оскільки там багато проукраїнськи налаштованих активістів. Однак із серпня 2022 року ситуація різко змінилася, причому не на користь росіянки, яка проживає у Німеччині. З її слів, на неї почалися нападки після висловлювань проти Дрездена.

Напередодні у Мережі з'явився новий ролик від Дірксен, яка слізно просить про допомогу у МЗС РФ, оскільки у Німеччині проти неї почалося "справжнє цькування", інформує "Україна 365".

Зі слів путіністки, проти неї особисто та її ресторану "Родина" почалися "нападки", "цькування" та погрози. Вона просила місцеву поліцію порушити кримінальну справу проти активістів, однак справу відкрили проти неї самої. Причина: у 2022 році вона записала відеозвернення до Путіна з проханням бомбити Дрезден.

Росіянка заявила, що встигла поспілкуватися з місцевою пресою, однак ситуація ще більше погіршилася. Її постійно "дошкуляють" проукраїнські активісти.

10 жовтня 2022 року на одній із центральних площ Дрездена зібралися проукраїнські активісти після серії масованих ракетних обстрілів України. Дірксен зняла учасників акції на камеру та звернулася до Путіна з проханням завдати по Дрездену ракетного удару. Через два дні поліція Дрездена взялася за росіянку, почавши своє розслідування.

Це далеко не перший випадок, коли росіяни, які проживають не лише у Німеччині, а й в інших країнах ЄС, почуваються як удома та дозволяють собі образи не лише на адресу біженців з України, а й місцевої влади.

Раніше російський політик Руцькой в інтерв'ю росЗМІ відкрито назвав Путіна "зрадником батьківщини" через обстріли критичної інфраструктури України.

Нагадаємо, пропагандисти почули несподівані для себе відповіді під час спілкування з Героєм СРСР Руцьким.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини