18 січня 2023, 20:35

Дуда: "За кілька тижнів ми зрозуміємо, чи виживе Україна"

Президент Польщі вважає, що російська армія готується до нового наступу на Україну.

Дуда: "За кілька тижнів ми зрозуміємо, чи виживе Україна"

За кілька тижнів або місяців міжнародне співтовариство зрозуміє, "чи виживе Україна". Найближчим часом ситуація може бути критичною.

Відповідну заяву зробив президент Польщі Анджей Дуда під час виступу на економічному форумі у Давосі, коментуючи повідомлення про можливий повторний наступ РФ на Україну.

За словами польського лідера, "російські війська ще не ослабли та ведуть підготовку до нової наступальної операції", тому Київ потребує додаткових поставок зброї. Зокрема, президент Польщі закликав Захід надати Києву більше танків.

"Через кілька тижнів або місяців настане вирішальний момент, ми зрозуміємо, чи виживе Україна", - додав глава Польської держави.

Раніше стало відомо про плани Анджея Дуди та прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького спробувати переконати своїх співрозмовників на форумі у Давосі у необхідності надання Україні більшої військової допомоги. Крім того, польські лідери збиралися виступити на тему забезпечення безпеки в Європі. Для цього вони візьмуть участь у кількох дискусійних панелях.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Польща готова у найкоротші терміни поставити роту танків Leopard 2 в Україну, але чекає дозволу з боку Німеччини. Передача зброї німецького виробництва вимагає обов'язкового схвалення від німецького уряду.

До цього стало відомо, що Польща приймає нову військову доктрину, кардинально змінюючи підхід до захисту свого кордону від російського вторгнення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини