18 січня 2023, 07:55

Без доказів і вибачень: Небензя виступив в ООН щодо трагедії у Дніпрі

Постпред РФ в ООН Небензя заявив, що у житловий будинок у Дніпрі влучила ракета українських систем ППО.

Без доказів і вибачень: Небензя виступив в ООН щодо трагедії у Дніпрі

У Кремлі продовжують усі свої звірства перекладати на плечі інших. Цього разу під час засідання Радбезу ООН представник РФ без тіні збентеження або ноток жалю у голосі став відкрито заявляти, що Росія не причетна до трагедії у Дніпрі, яка трапилася 14 січня.

Учора, 17 січня, під час засідання Василь Небензя став повторювати інформацію від пропаганди, що нібито українські системи ППО у спробах збити крилату ракету влучили у житловий будинок, інформує "Україна 365".

Постпред РФ заявив, що Кремль запустив крилату ракету по одному з критичних об'єктів Дніпра, проте сили української системи ППО її підбили. Далі більше, Небензя заявив, нібито система ППО перебувала у житловому кварталі міста, а це заборонено нормами міжнародного гуманітарного права, отже, це українська влада винна у тому, що ракета не долетіла до цілі та влучила у багатоповерховий будинок.

14 січня 2023 року окупанти здійснили черговий ракетний обстріл території України. У деяких містах України було пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури, а у Дніпрі ракета "Х-22" влучила у 9-поверховий будинок. Тільки вчора, 17 січня, у місті закінчилися всі роботи з розбору завалів. Відомо про загибель 45 осіб, серед яких 6 дітей. Водночас мер міста Філатов дав зрозуміти, що жертв може бути більше ніж 50, оскільки 21 людина ще вважається зниклою безвісти.

Першим про ППО заявив Арестович, а його заяву швидко підхопили всі пропагандистські телеканали. Учора радник глави Офісу президента України написав заяву про свою відставку, яку було задоволено.

Раніше у Мережі з'явилися кадри, на яких чітко видно, як російська ракета "Х-22" врізається у будівлю 9-поверхового будинку у Дніпрі.

Нагадаємо, Арестович вибачився перед усіма дніпрянами й українцями за свої слова про "збиту ракету" системами української ППО.

Тим часом Кислиця після удару Росії по Дніпру порівняв Небензю з м'ясником, приклавши яскраве фото з кров'ю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини