13 січня 2023, 15:56

Пашинян задумав вигнати війська Путіна з Вірменії: "Створюють загрозу"

Керівництво та народ Вірменії хочуть виведення російських військ із країни.

Пашинян задумав вигнати війська Путіна з Вірменії: "Створюють загрозу"

Відносини Москви та Єревану швидко загострюються. Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян публічно виступив за виведення російських військ із країни. У відповідь із Кремля вже почали сипатися погрози.

Різку заяву про Москву Пашинян зробив днями на прес-конференції, про що повідомили місцеві ЗМІ, передає Діалог.UA.

Лідер Вірменії відкрито заявив, що присутність російських військ у країні "не тільки не гарантує безпеку останньої, а й, навпаки, створює загрози для безпеки республіки".

Пашинян уточнив, що вже веде переговори з Москвою про роль і значення її військової присутності на вірменській території.

Зазначимо, що Росія має свою військову 102-гу базу у вірменському Гюмрі. В останньому загостренні війни за Карабах, у якому Вірменія зазнала нищівної поразки, росіяни відмовилися надавати країні-союзниці військову допомогу. Нині все йде до того, що базу буде ліквідовано.

Це вкрай стривожило Москву. Одіозна речниця МЗС РФ Марія Захарова вибухнула погрозами на адресу Єревану.

"Авантюристи, які закликають вказати російським військовим на двері, не усвідомлюють наслідків такого кроку", - заявила російська дипломат.

Додамо, що нещодавно біля російської військової бази у Гюмрі відбувся численний мітинг із вимогою щодо виведення російських військ не лише з Вірменії, а й із Карабаху. Протестувальники блокували дорогу до військового об'єкта, звинувачуючи Росію в окупації Вірменії.

Раніше Вірменія звинуватила Путіна у примусі до членства у "Союзній державі".

Ми також писали, що РФ втрачає Південний Кавказ: регіон на порозі глобальних змін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини