5 грудня 2022, 12:56

Подібний до Черчилля у роки війни: в FT озвучили причини, які зробили Зеленського людиною року

Ресурс Financial Times визнав 44-річного президента України Володимира Зеленського людиною року.

Подібний до Черчилля у роки війни: в FT озвучили причини, які зробили Зеленського людиною року

44-річний президент України Володимир Зеленський, якого до російського вторгнення ніхто зі світових правителів всерйоз не сприймав, заслужив своє місце в історії завдяки прояву лідерських якостей і сили духу у нерівній битві з РФ.

Сьогодні, 5 грудня, редакція видання Financial Times опублікувала статтю, в якій визнала людиною 2022 року Володимира Зеленського. Глава України став уособленням мужності та стійкості у боротьбі проти РФ.

Керівництво видання підкреслило, що Зеленський був подібний до Черчилля, який у роки Другої світової війни виступив по радіо, щоб згуртувати британців.

Президенту України завдяки соцмережам вдалося перетворити війну у країні на потужний важіль впливу на лідерів Заходу, які активно почали допомагати Україні. Зеленському вдалося не тільки заручитися фінансовою та військовою допомогою з боку Заходу, а й почати шлях України щодо входження до складу ЄС.

Журналісти назвали його лідером демократії, який визначить "результат 21-го століття".

Зеленський - антипод Путіну, який постійно ховається у Кремлі та не показується на люди, а прагнення диктатора відновити імперію спровокувало смерть сотні тисяч людей.

Журналісти також упевнені, що рішучість Зеленського залишатися у Києві у перші дні війни, а не тікати на Захід, зіграла ключову роль, надихнувши українців на опір агресору.

Раніше ми повідомляли, що перед вторгненням в Україну Путін розділив усіх українців на чотири групи.

Нагадаємо, 6 місяців Макрон і Путін здійснили багато телефонних дзвінків, де темою №1 була Україна.

Також ЗМІ назвали ключову фігуру у РФ, яка підштовхнула Путіна почати війну проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини