29 листопада 2022, 08:11

"Не тільки постачання зброї", – Кірбі розповів, як США допомагають Україні після обстрілів РФ

Путін вирішив "заморозити" українців – США знайдуть відсутні запчастини або обладнання для відновлення постраждалих об'єктів критичної інфраструктури України.

"Не тільки постачання зброї", – Кірбі розповів, як США допомагають Україні після обстрілів РФ

У Білому домі впевнені, що, так і не зумівши поставити на коліна ЗСУ, глава Кремля вирішив відігратися на українському народі, саме тому той і обстрілює критично важливу інфраструктуру міст України.

Напередодні представник Ради нацбезпеки США Джон Кірбі під час брифінгу розповів, як Вашингтон допомагає Україні вистояти після масованих обстрілів з боку РФ критичної інфраструктури.

З його слів, спочатку Путін як зброю використовував голод і страх, проте зараз він вирішив просто заморозити всіх українців, знищивши ГЕС, ТЕЦ й інші важливі об'єкти.

Російські ракети знищують виключно цивільну інфраструктуру, пов'язану з опаленням, водою, електроенергією. У Кремлі вирішили перед настанням холодів повністю "відключити" Україну від цих важливих ресурсів.

США, своєю чергою, продовжать не тільки постачати озброєння Україні, а й навчати українських захисників. Також у Вашингтоні спільно з союзниками шукають усі можливі способи знайти відсутні запчастини або обладнання для відновлення постраждалих об'єктів критичної інфраструктури.

Те, що робить глава РФ, підло. Він і раніше так чинив, але останнім часом його армія б'є виключно по цивільних об'єктах. Зі слів Кірбі, Путін не зміг поставити на коліна ЗСУ, тому вирішив відігратися на простих українцях.

Наприкінці минулого тижня Володимир Зеленський попередив українців про можливий новий масований ракетний обстріл. А Генсек НАТО Єнс Столтенберг упевнений, що російський диктатор використовуватиме зиму як зброю у війні проти України.

Раніше глава МЗС Швеції назвав поразку РФ на полі бою в Україні єдиним шляхом до досягнення миру.

Нагадаємо, зі слів Кулеби, представники російської делегації вперше в історії не братимуть участі у саміті Ради міністрів ОБСЄ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини