16 листопада 2022, 13:15

Прем'єр Британії Ріші Сунак озвучив важливий висновок про ракетний удар по Польщі

Ріші Сунак заявив, що падіння ракети на території країни-члена НАТО не було б, якби...

Прем'єр Британії Ріші Сунак озвучив важливий висновок про ракетний удар по Польщі

Учорашній інцидент у Польщі, де боєприпас, що впав, призвів до загибелі двох людей, - результат розв'язаної Путіним кривавої війни в Україні.

Прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак відреагував на НП у країні, яка входить до Північноатлантичного альянсу. Він не став просторікувати на тему, чия це була ракета, але зробив чіткий і однозначний висновок щодо події. 

"Нічого з цього не сталося б, якби не вторгнення Росії в Україну. Це жорстока реальність путінської війни", - цитує слова чиновника The Guardian.

Кремль війною проти України несе загрозу іншим країнам і руйнує світову економіку, зазначив Сунак.

Із висловлюваннями британського прем'єра повністю солідарний канцлер ФРН Олаф Шольц. Першопричина - загарбницька війна Росії.

Міжнародне співтовариство продовжує реагувати на подію у Польщі. Президент Литви Гітанас Науседа звернувся до НАТО із закликом.

Тим часом у НАТО не заперечують, що ракета могла бути російською, при цьому сильно сумніваються, що Альянс готовий вступити у війну з РФ.

Раніше Сунак озвучив кроки щодо скорочення залежності від РФ. "Ми не маємо залежати від держави-ізгоя", - підкреслив прем'єр Великобританії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини