21 жовтня 2022, 08:08

Ілон Маск потролив Медведєва, який зловтішався над відставкою Трас

Медведєв зловтішився над відставкою Трас з посади прем'єр-міністра Британії, проте Маск вирішив потролити його.

Ілон Маск потролив Медведєва, який зловтішався над відставкою Трас

Учора, 20 жовтня, глава британського уряду Ліз Трасс оголосила про свою відставку. На посаді вона пробула найменше за всю історію Британії. Медведєв не міг не прокоментувати таку подію.

На своїй сторінці у Twitter експрезидент РФ опублікував пост: "Бувай, бувай, вітаю, латук", - інформує "Україна 365".

Насправді це відомий жарт у Британії, коли деякі громадяни Королівства робили ставку, коли ж Трасс покине свою нову посаду. Відомо, що салат латук гниє через 35 днів.

На коментар Медведєва відреагував й Ілон Маск. Спочатку він зізнався, що тролінг дуже хороший з боку заступника голови Ради безпеки РФ. Однак потім сам американець вирішив потролити Медведєва, запитавши: "Як справи під Бахмутом?"

Напередодні Трасс завила королю Чарльзу, що йде з посади прем'єр-міністра та голови Консервативної партії. За її словами, вона не може впоратися зі своїми зобов'язаннями, а країну прийняла у період "економічної нестабільності".

На цю посаду її обрали 6 вересня, але вже наступного тижня буде переобрання голови партії, а відповідно і глави всього британського уряду. До цього часу Трас залишається на своїй посаді.

Згідно із соцопитуванням, непогані шанси знову очолити уряд у Бориса Джонсона, який пішов з посади у вересні.

Раніше ми повідомляли, як на початку жовтня Трас заявила, що Україна обов'язково переможе у війні проти РФ без територіальних втрат.

Нагадаємо, за словами Трас, глава РФ не очікував, що українці чинитимуть опір російському вторгненню до їхньої країни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!! Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини