24 червня 2026, 17:10

​РФ перекидає ППО з регіонів до Москви та до Кримського мосту - Зеленський

Розвідка доповіла президенту Володимиру Зеленському про активне переміщення російських систем ППО до Москви та Кримського мосту.

Автор: Татьяна Шевченко

​РФ перекидає ППО з регіонів до Москви та до Кримського мосту - Зеленський

Український лідер Володимир Зеленський 24 червня провів зустріч із головою військової розвідки Олегом Іващенком. Він поділився деякою інформацією, яку там отримав.

Деталі президент опублікував у Facebook.

Іващенко доповів Зеленському про масштабне переміщення російських зенітних комплексів. Після серії українських ударів росіяни почали концентрувати ППО у двох точках, важливих для Кремля: у Москві та на Кримському мосту.

"Саме ці два периметри росіяни отримали команди захищати за рахунок послаблення інших напрямків... Зробимо висновки", - повідомив президент.

Зеленський також повідомив про успішне знищення понад 60 тис. тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту РФ під Санкт-Петербургом. Відзначив він також успішне ураження низки військових заводів, які виробляють критичне обладнання для ЗС РФ.

"Готуємо нові цілком справедливі кроки у відповідь на затягування Росією війни та удари по території України. Важливо, щоб якнайбільше росіян прийшли до розуміння, що війну затягує саме відмова російського керівництва від дипломатії", - наголосив Зеленський.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що Трамп приватно порадив Зеленському сильніше бити по Росії.

Також повідомлялося, що завод у Воронежі вражений новими американськими ракетами Rusty Dagger.

Останні новини