14 жовтня 2022, 14:50

"Треба шукати шляхи", – Кремль через Лукашенка просить Україну та Захід про переговори

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко закликав Україну та Захід сідати за стіл переговорів із Кремлем.

"Треба шукати шляхи", – Кремль через Лукашенка просить Україну та Захід про переговори

Чим гірша у російської армії ситуація на фронті, тим голосніше звучать заклики про мир із Москви. З вимогою перемир'я виступив головний союзник Кремля – білоруський диктатор Олександр Лукашенко.

Уривок інтерв'ю Лукашенко було оприлюднено його ресурсом у Telegram "Пул першого" 14 жовтня.

Самопроголошений президент Білорусі заявив, що ситуація на фронті в Україні нібито безперспективна, та просить сідати за стіл переговорів.

"Треба шукати шляхи виходу із ситуації. На відміну від вас, західників, Путін не раз пропонував варіанти. Просто його, мабуть, не хочуть слухати та чути зараз. А треба б. Це і наша позиція", - повідомив Лукашенко.

Після цього він виступив від імені президента Туреччини Реджепа Ердогана, уточнивши, що той "не у захваті" від того, що відбувається, та нібито "постійно вимагає сідати за стіл переговорів і домовлятися".

Лукашенко також закликав США поговорити з Кремлем замість відправки Україні сучасної зброї. Він додав, що ця зброя нібито не здатна нічого змінити на полі бою.

Важливо відзначити, що позиція російського диктатора Володимира Путіна щодо України зазнала різких змін. У лютому, оголошуючи про вторгнення до сусідньої країни, він обзивав українську владу "неонацистами та наркоманами".

Сьогодні, через 8 місяців, про ці слова диктатор не згадує. Тепер він особисто закликає українську владу домовлятися з ним про мир, паралельно оголошуючи про анексію нових територій України.

Київ, що важливо, категорично відмовляється від переговорів із диктатором, декларуючи готовність військовим шляхом завершити конфлікт.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Лукашенка вигадали загрозу "захоплення частини Білорусі" та ввели режим контртерористичної операції.

Ми також писали, що Гудков пояснив, чи вступить Лукашенко у війну проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини