14 жовтня 2022, 13:22

У Лукашенка вигадали загрозу "захоплення частини Білорусі" та ввели режим контртерористичної операції

У Білорусі нагнітають обстановку для можливого вступу у війну – вигадали небезпеку захоплення частини країни.

У Лукашенка вигадали загрозу "захоплення частини Білорусі" та ввели режим контртерористичної операції

У Білорусі запровадили режим контртерористичної операції. Причина таких заходів – загроза того, що "суміжні держави" нібито "готуються захопити частину територій країни".

Про це заявив глава МЗС Білорусі Володимир Макей в інтерв'ю російському пропагандистському виданню "Известия".

Міністр додав, що вказаний режим було запроваджено після нарад із президентом Олександром Лукашенком. Заява Макея виявилася наповненою параноїдальними формулюваннями. Так, він наголосив, що сучасний світ "непередбачуваний", у ньому "нікому не можна вірити". Глава зовнішньополітичного відомства Білорусі заявив, що треба не дати "окупантам ступити на нашу землю".

Нагадаємо, слідуючи не менш параноїдальним заявам диктатора Олександра Лукашенка від 10 жовтня, Україна нібито готувалася завдати ракетного удару по Білорусі. Таким чином, білоруський лідер показує, що може назвати ворогом і загрозою будь-кого, хто нічим не нашкодив його країні, а потім напасти на свою ціль. Виправдання агресора, виправдання загарбника роблять із Білорусі клона Росії, який повторює кожен її рух і фразу.

Раніше Лукашенко, який називав інформацію про можливий вступ Білорусі у війну "вкиданням", у тій же заяві суперечив сам собі. Він говорив, що це Україну деякі "господарі" штовхають до нападу на Білорусь, тим самим президент шукав привід напасти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини