13 жовтня 2022, 08:15

Макрон відповів на запитання щодо переговорів з Путіним після масованих обстрілів України

Президент Франції має намір і надалі продовжувати діалог із главою Кремля, незважаючи на масовані ракетні удари по території України.

Макрон відповів на запитання щодо переговорів з Путіним після масованих обстрілів України

Французький лідер Еммануель Макрон планує продовжити контакти з російським президентом Володимиром Путіним навіть після масованих ракетних ударів армії РФ по території України, які відбулися цього тижня.

Відповідну заяву голова Франції зробив у середу, 12 жовтня, під час виступу на телебаченні.

"Коли буде необхідність, я говоритиму з ним (Путіним - ред.)", - повідомив французький президент.

За словами Макрона, війна в Україні "триватиме ще кілька місяців". У зв'язку з цим він закликав до готовності проводити зиму за умов військового конфлікту.

Водночас він висловив упевненість, що рано чи пізно настане момент, коли "зацікавленим сторонам доведеться сісти за стіл переговорів із Києвом і Москвою".

Раніше Макрон неодноразово заявляв про своє бажання продовжувати діалог із Путіним. На його думку, "переговори слід вести з усіма, особливо з тими, з ким Захід має розбіжності". Президент Франції наголошував, що Туреччина не має бути єдиною країною, яка продовжує комунікацію з Москвою.

Нагадаємо, після відступу російської армії з Харківської області Макрон заявив, що Путін має якнайшвидше припинити бойові дії в Україні та повернутися за стіл переговорів. Президент Франції підтвердив, що Париж, як і раніше, виступає за відновлення територіальної цілісності Української держави.

До цього Макрон повідомив про намір підтримувати Україну до повної перемоги у війні з Росією. За його словами, РФ не може і не має вийти переможцем із цього конфлікту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Артем Малиновский

Останні новини