11 жовтня 2022, 10:19

"Чорна мітка з боку Китаю", – Яковіна позначив зміну позиції Цзіньпіна по відношенню до РФ

Іван Яковіна пояснив, чому можна вважати, що Китай фактично став на бік Заходу у російсько-українському питанні.

"Чорна мітка з боку Китаю", – Яковіна позначив зміну позиції Цзіньпіна по відношенню до РФ

Український журналіст і військовий оглядач Іван Яковіна заявив, що не бачить на сьогоднішній день можливостей для Путіна вийти з тієї ситуації, в якій він опинився. Від кремлівського диктатора поступово відвертаються навіть лояльно налаштовані до Росії лідери держав. "Я чув, що Китай не привітав Путіна з 70-річчям. Це чорна мітка з боку Китаю. Це означає, що у російсько-українському питанні Сі Цзіньпін, по суті, став на бік Заходу", – висловив свою думку аналітик в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Переглянути повне інтерв'ю можна на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

За словами Яковини, якщо Путін не зможе завершити війну до 15 листопада, тоді він залишиться взагалі один. "У нього не буде ні Ердогана, ні Моді, ні Цзіньпіна. Він буде абсолютно один. Він став страшним тягарем для власного оточення, втратив авторитет в армії та стрімко втрачає авторитет у спецслужбах", – наголосив журналіст.

Зазначимо, що 15 листопада 2022 року стартує саміт G-20, який пройде в Індонезії на острові Балі. На цей захід прибуде Володимир Путін як глава держави-члена G-20. Передбачається також, що до цієї зустрічі може прибути Володимир Зеленський, якого ще у квітні запросив президент Індонезії Джоко Відодо.

Нагадаємо, Іван Яковіна розповів про майбутній ультиматум Путіна та його плани щодо застосування ядерної зброї.

Також Іван Яковіна описав безвихідь російських окупантів на одному з напрямків: "Я б краще у полон здався".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини