5 жовтня 2022, 10:40

Путін може бути "небезпечним і безрозсудним" – ЦРУ про подальші кроки президента РФ і позиції Китаю

За даними ЦРУ, Китай надав Росії не ту військову допомогу, на яку розраховував Путін.

Путін може бути "небезпечним і безрозсудним" – ЦРУ про подальші кроки президента РФ і позиції Китаю

У ЦРУ зізналися, що глава КНР Сі Цзіньпін дуже уважно стежить за війною в Україні. При цьому РФ засмучена тією допомогою, яку вона отримала від Пекіна.

Директор ЦРУ Вільям Бернс в інтерв'ю CBS заявив, що глава РФ може бути дуже "небезпечним і безрозсудним", якщо спробувати загнати його у кут.

У ЦРУ наголосили, що Путін стурбований не лише ситуацією в Україні, а й у самій РФ і навіть на міжнародній арені.

Ще у лютому до вторгнення російської армії в Україну Путін і Сі Цзіньпін говорили про "дружбу без обмежень". Проте, виходячи із ситуації у світі за останні місяці, будь-яка дружба все ж таки має "обмеження".

Бернс заявив, що Москва так і не дочекалася від Пекіна бажаної військової допомоги напередодні вторгнення до України. При цьому глава Кремля досі має хибні уявлення про те, що поодинці зможе подолати Україну, Захід і США.

При цьому глава КНР уважно стежить за ситуацією в Україні. Він уже має уявлення як про російську армію, так і про західну зброю. Усе це Сі Цзіньпін розглядає через призму можливого вторгнення на Тайвань.

Китай чудово бачить, що відбувається насправді з тими, хто спочатку є у військовому конфлікті агресором. Також у Пекіні побачили, як світ об'єднується проти агресора на дипломатичному "полі бою".

Після "референдуму" Пекін вкотре закликав Москву та Київ сісти за стіл переговорів.

Нагадаємо, наприкінці вересня президент України висловив стурбованість про те, що між Києвом і Пекіном немає "потужної комунікації".

Тим часом, ексрадник держсекретаря США Брайза сумнівається, що Пекін перейде на бік Путіна, якщо той піде на ескалацію конфлікту в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини