27 вересня 2022, 11:20

У Казахстані готують фільтраційні заходи щодо росіян: у МВС озвучили заклик

Казахстан дедалі активніше нагадує громадянам РФ, які намагаються сховатися у республіці, що на цій землі їм не раді.

У Казахстані готують фільтраційні заходи щодо росіян: у МВС озвучили заклик

У вівторок, 27 вересня, МВС Казахстану зажадало від власників готелів і квартир повідомляти про реєстрацію іноземців у триденний термін. Крім того, іноземцям для реєстрації тимчасового проживання у країні тепер потрібний закордонний паспорт.

Раніше росіяни перетинали кордон до Казахстану за внутрішнім паспортом, але після масової втечі громадян на тлі мобілізації у РФ казахстанська влада почала вживати більш жорстких заходів щодо росіян.

Жителі Казахстану закликають уряд країни зовсім закрити кордон із Росією. На тлі цього в. о. голови комітету міграційної служби Аслан Аталиков звернувся до господарів готелів, хостелів, пансіонатів, гуртожитків, власників квартир й інших житлових приміщень із вимогою у найкоротший термін передавати дані про постояльців з-за кордону. Порушникам загрожує штраф.

У Казахстані усвідомили потенційну небезпеку. Таким чином, там готуються до контролю та фільтраційних заходів щодо росіян, які масово в'їхали до республіки.

Повідомлялося, що у Казахстані при спробі винайняти квартиру росіянам ставлять гостре питання. Казахстанці тролять громадян РФ, що біжать до них.

Росіянка, що раніше втекла до Казахстану, оголосила казахів "неправильним" народом йобсипала звинуваченнями.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини