23 вересня 2022, 11:42

WP: США давно листуються з РФ щодо застосування ядерної зброї проти України

Вже кілька місяців Вашингтон попереджає Москву про наслідки у разі застосування проти України ядерної зброї.

WP: США давно листуються з РФ щодо застосування ядерної зброї проти України

Західні ЗМІ пишуть, що адміністрація Білого дому вже кілька місяців попереджає РФ про наслідки у разі завдання ядерного удару по Україні. При цьому саме попередження поки що звучить розпливчасто та Кремль не знає, як зрештою США відреагують на такий удар.

Учора, 22 вересня, журналісти The Washington Post опублікували статтю про можливий ядерний удар РФ по Україні, а також про те, що США вже кілька місяців попереджають Росію про наслідки, які можуть виникнути з її боку.

Джерело повідомляє, що листування із Москвою здійснюють представники Держдепартаменту США. При цьому ніхто не говорить про зміст самого листування.

Також журналістам невідомо, чи відправляли з Вашингтона ще один лист після того, як 21 вересня Путін виступив з наказом про часткову мобілізацію і у черговий раз натякнув на готовність застосувати ядерну зброю.

Вже кілька років американські ядерники ламають голову над питанням: чи готовий Кремль застосувати на полі бою тактичну ядерну зброю, яку ще називають зброєю "поля бою", щоб вирішити результат тієї чи іншої війни на прийнятних умовах.

Під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку американські політики активізували свої зусилля, спрямовані на утримання РФ від готовності застосувати ядерну зброю.

Джо Байден заявив, що результат війни в Україні має вирішуватися, виходячи з однакових можливостей у озброєнні. Ентоні Блінкен закликав світову громадськість натиснути на РФ, щоб у Москві припинили постійно загрожувати ядерною зброєю. При цьому у Пентагоні дали зрозуміти, що погрози Путіна їх не зупинять і вони й надалі надаватимуть Україні військову допомогу.

Нагадаємо, на думку Ходжеса, у разі застосування Росією ядерної зброї проти України Вашингтон не мовчатиме та завдасть свого удару.

А у ГУР заявили, що якщо РФ завдасть ядерного удару по Україні, то постраждає весь Чорноморський регіон.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини