23 вересня 2022, 08:14

Ходжес порівняв Путіна з Гітлером, вказавши на низку аналогічних рішень глави РФ і фюрера

Путін пішов стопами Гітлера, а поведінка глави РФ сильно нагадує фюрера в останні дні Третього рейху.

Ходжес порівняв Путіна з Гітлером, вказавши на низку аналогічних рішень глави РФ і фюрера

Американський генерал Бен Ходжес вирішив порівняти поведінку Путіна із Гітлером в останні дні існування Третього рейху. Головною причиною такого порівняння стало рішення російського диктатора щодо часткової мобілізації.

Учора Ходжес в інтерв'ю німецькому виданню DW прокоментував указ Путіна від 21 вересня 2022 року. 

Саме тоді Гітлер вирішив закликати під червоно-білі прапори як молодих хлопців, а й старих, оскільки ситуація на фронті була на користь нацистської Німеччини.

За словами Ходжеса, заяви Путіна про часткову мобілізацію схожі на рішення Гітлера, які в останні місяці Другої світової війни віддав наказ про створення фольксштурму. Це були загони "народного ополчення", в якій забирали всіх чоловіків, що залишилися в країні, а також жінок.

З осені 1944 року ці загони примусово мобілізували чоловіків віком від 16 до 60 років, і з 1945 року почали забирати і жінок.

На той час Гітлер перебував у відчайдушному становищі через ситуацію на фронті, а тому забирав із вулиць як старих, так і молодь. Усі вони стали гарматним м'ясом для армії союзників.

Ходжес нагадав, що без артилерійської підтримки будь-яка піхота автоматично перетворюється на "гарматне м'ясо". Якщо у новостворених мобілізованих з РФ не буде такої підтримки, то всю зиму їм доведеться проводитиув холодних окопах і оборонятися.

Якщо ж у майбутньому Путін віддасть наказ про завдання ядерного удару по Україні, то США дадуть відповідь РФ не ядерним, але нищівним ударом. Не виключено, що буде знищено весь Чорноморський флот чи військові бази у Криму.

Нагадаємо, на думку Ходжеса, до кінця 2022 року Київ поверне під свій контроль усі втрачені території, а з 2023 року і Крим.

Також, за словами Ходжеса, у РФ вже стартував період розпаду країни, який триватиме від двох до чотирьох років.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини