2 вересня 2022, 08:56

”Путін не виграє”, – глава МЗС Данії Кофод розкрив наступну фазу війни в Україні

Глава зовнішньополітичного відомства Данії Єппе Кофод назвав кремлівського диктатора Володимира Путіна "маленькою людиною".

”Путін не виграє”, – глава МЗС Данії Кофод розкрив наступну фазу війни в Україні

Країну-агресора РФ та її владу чекає фіаско у війні проти України. Таку думку висловив голова зовнішньополітичного відомства Данії Єппе Кофод, який приїхав на Київщину, щоб відвідати Бучу, де російські військові злочинці робили звірства.

У його країні вважають, що Україна зламала плани Росії та попереду у неї лише поразка. Датські партнери продовжуватимуть забезпечувати Київ озброєнням до переможного.

"Наступна фаза (війни) буде зосереджена на тому, щоб Росія вже отримала кінцеву поразку, а Україна стала переможцем", - сказав глава МЗС Данії на брифінгу, який транслювався у Facebook МЗС України.

"Путін і РФ цієї війни не виграють, вони програють. Він - маленька людина і у прямому, і у фігуральному сенсі", - сказав датський дипломат, нагадавши, що Кремль був шокований опором українців.

Напередодні таку думку висловив військовий експерт Олександр Мусієнко. Він назвав головний прорахунок РФ, який призведе її до неминучої поразки.

Повідомлялося, що Путін знову змінює плани. Донбас він наказує захопити до 15 вересня, а "референдум" влаштувати наприкінці осені.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини