30 серпня 2022, 18:38

Росіянин з Латвії звернувся до Путіна: "Тут тепер реально русофобія, чого тобі 24-го не сиділося?"

Російськомовний житель Латвії висунув претензії російському диктатору Володимиру Путіну.

Росіянин з Латвії звернувся до Путіна: "Тут тепер реально русофобія, чого тобі 24-го не сиділося?"

Влада Латвії обмежила використання російської мови на території країни на тлі вторгнення військ РФ в Україну. Життя російськомовних громадян сильно ускладнилося через військову авантюру диктатора Володимира Путіна.

Претензії главі РФ озвучив молодий російськомовний житель Латвії у своєму відеозверненні. Ролик доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Хлопець повідомив, що у Латвії сьогодні обмежено використання російської мови на робочому місці. Відтепер це карається у найкращому разі попередженням, у гіршому – штрафом.

"Нещодавно, коли я звернувся до свого начальника російською з питанням, він попросив мене перепитати це  англійською, тому що вже багато керівників отримали сигнал від вищих інстанцій, що відтепер російська мова на роботі неприйнятна", - поскаржився він.

Хлопець звинувачує у тому, що відбувається, Путіна, який уявив себе "захисником" російськомовних. Він дуже різко висловився на адресу диктатора.

"Ось скажіть мені, якого хе*а 24 лютого цьому плешивому кре**ну Путіну не сиділося у своєму проперженому кріслі на жо*і рівно? Ось якби він 24 лютого не влаштував всю цю ху**ю, і пам'ятники стояли б, і російська мова б ще у Латвії пожила... Тепер росіяни, б*дь, нижче, ніж раби... Ось що ж тобі, су* а, так росіян хотілося "врятувати", що тепер тут реально русофобія! І прикол у тому, що цей при**рок зараз вирішить, що пам'ятники зносять, руських утискають, а давайте і сюди прийдемо "врятувати"... Путін же зараз "рятувати" прийде! А мало того що зараз позбавив можливості своєю рідною мовою тут пілікати, так він мені зараз прийде і будинок роз**є, цей рятівник недороблений! (...) Спасибі, б**дь, кінчений ти плешивий мудо**!" - заявив молодик.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Латвії прихильників Кремля пропонують переселяти до РФ за держрахунок.

Ми також писали, що Латвія позбавлятиме громадянства адептів війни та геноциду.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини