24 серпня 2022, 11:25

"Білорусь продовжить..." – Лукашенко привітав Україну з Днем Незалежності

Олександр Лукашенко, який є спільником Володимира Путіна у війні проти України, привітав українців із Днем Незалежності.

"Білорусь продовжить..." – Лукашенко привітав Україну з Днем Незалежності

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який за час повномасштабної російсько-української війни всіма силами намагається всидіти одразу на двох стільцях, привітав Україну з Днем Незалежності. З одного боку, білоруський лідер надає свою територію для наступу ЗС РФ і розміщення російських ракет, які обстрілюють українські міста та села, а з іншого – намагається показати себе другом України.

У привітанні Лукашенко зазначив, що Білорусь і надалі продовжуватиме закликати до злагоди та розвитку дружніх контактів на всіх рівнях. Крім того, він висловив переконання у тому, що "сьогодні суперечності" між країнами не в змозі знищити багатовікові традиції добросусідської дружби двох народів. До речі, подібна заява виглядає вкрай дивною, оскільки нещодавно кілька тисяч білоруських солдатів погодилися воювати проти України на боці РФ. І це вже точно неможливо назвати просто "суперечностями".

Також президент Білорусі побажав усім українцям мирного неба (що звучить особливо цинічно з його вуст), мужності, сили й успіхів у відновленні гідного життя.

Примітно, що раніше, 4 липня, Олександр Лукашенко записав привітання до Дня незалежності США – держави, яку його спільник Путін вважає коренем усіх лих на нашій планеті.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко зробив нову заяву про війну проти України: "Немає у мене жодного бажання".

Також ми повідомляли, що Кремль "продавив" Лукашенка, тому білоруси включаються у війну на боці РФ.

Раніше Олександр Лукашенко висловив свою позицію щодо статусу Криму, "ДНР" і "ЛНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини