11 серпня 2022, 10:23

У Білорусі готові співпрацювати з НАТО, але за одного важливого уточнення

Білорусь готова співпрацювати з НАТО, але з огляду на те, що для Мінська РФ є стратегічним союзником.

У Білорусі готові співпрацювати з НАТО, але за одного важливого уточнення

Напередодні помічник Міноборони РБ Валерій Ревенко зізнався, що Мінськ не проти співпрацювати з НАТО у деяких сферах. Він також заявив, що Альянс має враховувати і той факт, що для РБ Росія була та залишиться стратегічно важливим союзником.

10 серпня Ревенко дав інтерв'ю телеканалу "ВоєнТВ", у якому заявив про нову позицію Білорусі щодо НАТО.

За його словами, РБ перебуває у дуже важливому геостратегічному становищі, коли країну практично оточує НАТО. Від цього нікуди не дітись і з цим необхідно миритися, саме тому Мінську необхідно думати про те, щоби встановити з Альянсом вигідні взаємини. Однак НАТО також не варто забувати, що Мінськ дружить із Москвою. Якщо Альянс цей союз влаштовує, і вони готові співпрацювати з РБ, то у Мінську цьому будуть лише раді.

Ревенко нагадав, що донедавна РБ і НАТО співпрацювали у сфері миротворчої та лінгвістичної.

При цьому Лукашенко продовжує підтримувати РФ у її війні проти України. Диктатор надав російській армії свою територію для вторгнення в Україну 24 лютого, а також аеродроми для завдання авіаційних ударів по території України.

Один із таких аеродромів – Зябрівка, де напередодні вночі було чути вибухи та спалахи. Сьогодні, 11 серпня, у Міноборони РБ повідомили, що на аеродромі сталася позаштатна ситуація і спалахнула одна одиниця бойової техніки.

Місцеві Telegram-канали пишуть, що на аеродромі Зябрівка знаходяться близько 10 одиниць систем "С-300/400", а також снаряди до них.

Раніше ми повідомляли, що 10 серпня Лукашенко закликав свій уряд шукати мирову з ЄС, оскільки санкції боляче б'ють по Білорусі.

Нагадаємо, у ніч на 11 серпня на військовому аеродромі Зябрівка було чути вибухи, а потім у небі можна було побачити 8 спалахів протягом кількох хвилин.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини