10 серпня 2022, 09:27

Лукашенко зробив заяву щодо ЄС, яка здивувала навіть членів Радміну Білорусі

Білоруський диктатор Лукашенко не хоче розривати торговельні зв'язки з ЄС, оскільки чудово розуміє, що без Європи країні буде погано.

Лукашенко зробив заяву щодо ЄС, яка здивувала навіть членів Радміну Білорусі

Учора, 9 серпня, у Мінську під час засідання Ради міністрів РБ взяв слово самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко. Він був здивований тим, що уряд не збирається налагоджувати економічні зв'язки з ЄС.

Лукашенко наголосив, що, незважаючи на санкції з боку Заходу, Білорусь не має повністю відмовлятися від європейського ринку, інформує "Україна 365".

Диктатор наголосив, що ЄС – найближчий сусід Білорусі. Він нагадав, що політика є політикою, а бізнес є бізнесом. Мінськ готовий продавати в ЄС як нафтопродукти, так і добрива, які потрібні країнам ЄС.

Ще Лукашенко нагадав, що до подій 24 лютого Білорусь постачала перелічені продукти в ЄС набагато більше, ніж у ту саму РФ.

Диктатор заявив, що у Білорусі ці товари зараз "лежать під парканом" і нікому не потрібні. Він пожурив членів Радміну, які недостатньо активно намагаються порозумітися з країнами ЄС, щоб почати постачання їм нафтопродуктів і добрив.

Лукашенко дорікнув своїм дипломатам у тому, що вони лише скаржаться на санкції замість того, щоб порозумітися із Заходом. Насправді це означає одне: у РБ великі проблеми через введені санкції з боку Заходу, і поки що невідомо, як з усім цим впорається економіка країни.

Відносини між ЄС і Білоруссю погіршилися у серпні 2020 року після проведення чергових виборів президента РБ. На Мінськ наклали цілу низку санкцій як на юридичні, так і фізичні особи. А після вторгнення РФ в Україну країни ЄС ще більше посилили санкційний тиск на РБ, оскільки Мінськ є співучасником російського вторгнення.

Раніше ми повідомляли, що 4 липня Лукашенко вирішив привітати США із Днем незалежності, а також запропонував забути всі минулі образи.

Нагадаємо, Лукашенко фактично визнав Крим і "ЛДНР" територією РФ, але готовий це зробити і на юридичному рівні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини