10 серпня 2022, 08:13

”Хороша робота...” – у Білому домі озвучили позицію щодо вибухів на авіабазі у Новофедорівці

Білий дім повністю підтримує Україну у її прагненні відновити суверенітет і територіальну цілісність.

”Хороша робота...” – у Білому домі озвучили позицію щодо вибухів на авіабазі у Новофедорівці

Учора, 9 серпня, спікер Білого дому Карін Жан-П'єр провела брифінг, на якому приділила увагу новинам про вибухи на території авіабази у Новофедорівці. За її словами, Білий дім повністю на боці України у її прагненні відновити територіальну цілісність.

Спікер Білого дому відповідала на запитання журналістів щодо вибухів на авіабазі у Саках, а також чи виправдовує Вашингтон можливі удари ЗСУ по території окупованого Криму, інформує "Україна 365".

Жан-П'єр заявила, що США завжди були на боці України, яка лише захищає своє та намагається повернути раніше втрачені території. У Вашингтоні знають, що боротьба ще не закінчена, а війна може розтягнутися у часі.

США й надалі підтримуватимуть Україну у її боротьбі з РФ. Наприкінці спікер сказала, що "це була хороша робота", натякнувши на НП з авіабазою у Саках.

9 серпня у Новофедорівці на авіабазі прогриміло від 7 до 12 вибухів. "Глава" Криму заявив, що внаслідок НП одна людина загинула і ще 6 постраждали.

У Міноборони РФ заявили, що вибух стався внаслідок детонації кількох снарядів. У Міноборони України заявили, що вони не можуть встановити причини вибухів у Саках. А ось журналісти NYT упевнені, що за вибухами стоять ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що 9 серпня на Південнобузькому напрямку ЗСУ змогли ліквідувати 35 рашистів і знищити командний пункт 217-го десантного полку.

Нагадаємо, аналітики з Інституту вивчення війни впевнені, що за серією вибухів на авіабазі у Новофедорівці стоїть не артилерія, а диверсія чи ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини