7 серпня 2022, 22:01

"Забирайтеся звідси!" – у Казахстані накинулися на росіян, які приїхали до країни зі свастикою Z

Росіяни поскаржилися, що жителі Казахстану вороже зустріли російську свастику у формі Z на їх автомобілі.

"Забирайтеся звідси!" – у Казахстані накинулися на росіян, які приїхали до країни зі свастикою Z

Казахстанці накинулися на росіян, які перетнули кордон і приїхали до Казахстану автомобілем, на якому розмістили російську свастику у вигляді латинської літери Z, під знаком якої Москва здійснює військове вторгнення на територію України.

Росіяни приїхали до Павлодарської області Казахстану та поскаржилися, що місцеві жителі вороже зустріли російську свастику на автомобілі.

Відео, записане росіянкою на камеру мобільного телефону, було розміщено у телеграм-каналі "Типовий Павлодар". Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

"Ми знаходимося на території Павлодарської області. Ми росіяни. Курортна зона Жасибай. Зустріли нас тут дуже недружелюбно. Побачили на склі нашої машини ось такий знак (російська свастика у вигляді літери Z – ред.). Накинулися на нас із звинуваченнями, що ми напали на Україну. Водій автобуса сказав, що нам тут не раді, забирайтеся звідси", - коментує скандал жінка, яка знімала відео на камеру мобільного телефону.

Мешканці Казахстану зазначають, що фашистська символіка Росії викликає відторгнення у їхній країні. У соціальних мережах казахстанці пишуть, що "з пропагандистською символікою спокійно катайтеся Росією, нас до цього не треба приплітати".

"Жителям Росії не варто їхати до Казахстану з такою символікою та потім чекати підтримки серед місцевого населення. Ласкаво просимо з миром, мирними цілями та мирними символами! Земля та народ Казахстану (і тим більше Павлодарської області) відкриті для всіх, хто приходить до нас з мирними помислами!" - наголошують автори телеграм-каналу, коментуючи відео.

Раніше в окупованому Криму погрожували знести станцію технічного обслуговування, на якій відмовилися провести ремонт військової вантажівки зі свастикою Z, водій якої спробував відремонтувати колесо у майстерні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини