14 липня 2022, 16:46

Вучич розповів про плани Путіна на Донбасі та пригрозив "пеклом"

Президент Сербії лякає "пеклом", якщо Україна та Захід відмовляться виконати вимоги Путіна.

Вучич розповів про плани Путіна на Донбасі та пригрозив "пеклом"

Президент РФ Володимир Путін розраховує повністю окупувати Донбас, а потім зробити Україні та Заходу певну пропозицію. Якщо Київ разом із союзниками відмовиться від вимог російського диктатора, на Європу чекає "пекло".

Таку заяву зробив сербський лідер Олександр Вучич, слова якого наводить ресурс Nova.

Президент Сербії стверджує, що йому добре відомі найближчі плани господаря Кремля. Спочатку у Москві збираються "закінчити справи" у Сіверську, Бахмуті та Соледарі, а потім у Слов'янську, Краматорську й Авдіївці. Після цього російський президент нібито надішле Україні та західним країнам якусь пропозицію.

"Якщо Захід не прийме пропозицію, ми вирушимо до пекла, а вони не приймуть її", - заявив глава Сербії.

Вучич назвав конфлікт в Україні світовою війною та підтримав тези російської пропаганди про те, що колективний Захід "воює з РФ за допомогою українських військових", а також розкритикував дії Північноатлантичного альянсу.

Згідно з прогнозами сербського президента, війна в Україні триватиме понад рік.

Крім того, Вучич повідомив, що влада Сербії має зробити все від себе залежне, щоб не допустити виникнення військового конфлікту на Балканах.

Нагадаємо, у середині травня Вучич запропонував Україні допомогу у відновленні інфраструктури населених пунктів, які постраждали від російської агресії, а також додав, що офіційний Белград підтримує та поважає територіальну цілісність Української держави.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини