4 липня 2022, 12:22

РФ готується до вторгнення до північної Сирії: перекинуто 600 десантників – у Туреччині дали відповідь

Росія всіма силами готується до вторгнення у північну Сирію найближчим часом і вже перекинула туди підрозділи десантників.

РФ готується до вторгнення до північної Сирії: перекинуто 600 десантників – у Туреччині дали відповідь

Незабаром може відкритися новий фронт для Росії поза межами української території, куди її війська за наказом Путіна вторглися 24 лютого.

Як пишуть ізраїльські ЗМІ, російське вторгнення на північ САР має на меті запобігти турецькій експансії з союзниками США.

На північний схід республіки відправлено підрозділи десантників РФ. Близько 300 бійців у повній амуніції було помічено у населеному пункті Камишли, ще стільки ж десантників доставили до інших сирійських міст.

Думку Анкари щодо цього висловив глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу.

За його словами, Туреччина не вважає, що Росія перешкоджатиме операції військ Туреччини на півночі Сирії, але розбіжності є.

"Туреччина сама вирішує проблеми, які походять із сирійської території. У разі наявності загрози наша країна не буде озиратися на інших і усуне проблему", - цитує попередження міністра агентство "Анадолу".

Повідомлялося, що Туреччина, користуючись тим, що армія РФ загрузла у війні з Україною, ймовірно, готує велику операцію у Сирії. Спікер МЗС РФ Марія Захарова закликала Анкару "утриматись".

Нагадаємо, в окупованому Мелітополі з'явилися сирійці, а на аеродромі була сильна пожежа.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини