22 червня 2022, 11:41

"Макрон визнав свою помилку", – політолог Буряченко про зміну риторики лідера Франції

Олексій Буряченко зазначив, що Емманюель Макрон справді змінив свою риторику щодо війни в Україні після того, як особисто відвідав Ірпінь.

"Макрон визнав свою помилку", – політолог Буряченко про зміну риторики лідера Франції

Політолог, кандидат політичних наук Олексій Буряченко вважає, що розмови президента Франції Макрона та російського диктатора Путіна навряд чи були дружніми і раніше, але зараз, після відвідування Києва й Ірпені лідер найбільшої західної держави взагалі визнав свою помилку щодо розмов з військовим злочинцем. Про це експерт заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Побачивши всі ці руйнування та зло на власні очі, він визнав, що всі його розмови з Путіним були абсолютно марними", – сказав Буряченко.

Раніше Макрон справді вірив у те, що він може бути посередником між цивілізованим світом і Російською Федерацією. Але тепер, після візиту в Україну, коли він, ймовірно, відчув, що таке сирена, і відчув страх від того, що будь-якої миті може прилетіти ракета до залізничного вокзалу Києва, президент Франції різко змінив свою риторику, пояснив експерт.

"Я думаю, що ця подорож значно вплинула на лідерів Франції, Німеччини й Італії. Це велика дипломатична перемога України", – резюмував політолог.

Також він наголосив, що всі західні лідери, які побували у нашій зруйнованій країні, починають конструктивно змінювати риторику та перестають говорити про якесь там "збереження обличчя" для Путіна.

Нагадаємо, на виборах у Франції партія Марін Ле Пен "посунула" Емманюеля Макрона.

Також ми повідомляли, що Емманюель Макрон і Олаф Шольц висловилися про результати візиту до України.

Раніше Емманюель Макрон заявив, що Україна увійде до ЄС, але процес буде нешвидким.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини