4 червня 2022, 14:40

CNN дізнався про план припинення війни в Україні, який підняли на обговорення західні союзники

Представники США, Євросоюзу та Великобританії мають намір санкціонувати поновлення мирних переговорів між Києвом і Москвою.

CNN дізнався про план припинення війни в Україні, який підняли на обговорення західні союзники

Запевнення Заходу про те, що ніхто не говоритиме "про Україну без України", порушено.

Через 100 днів з початку повномасштабного військового вторгнення країни-агресора РФ в Україну ЗМІ дізналися, що Захід проводить регулярні зустрічі на тему припинення війни в Україні цивілізованим шляхом переговорів.

Як повідомляє CNN, ґрунтуючись на інформації від джерел, в обговоренні беруть участь США, Євросоюз і Великобританія. Вони мають намір визначити зразкові параметри плану мирного врегулювання, який можна було б запропонувати на розгляд Києву. За основу взято запропоновану Італією програму з 4 пунктів, серед них: відмова від ініціативи вступу НАТО в обмін на деякі гарантії безпеки та вирішення долі Криму та Донбасу за столом переговорів.

Україна у цих обговореннях прямо не бере участі та ніхто її насильно не зможе змусити відновити переговорний процес із Кремлем. Але деякі українські офіційні особи все ще побоюються, що Захід намагатиметься нав'язати їм геополітичну угоду.

Нагадаємо, російсько-українські переговори були заморожені після того, як стало відомо про військові злочини окупантів у Бучі.

Раніше Давид Арахамія назвав умову поновлення переговорів з Росією. Поки що у цьому немає сенсу.

Повідомлялося, що український політолог Кирило Сазонов назвав справжні цілі Кремля у мирних переговорах з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини