27 травня 2022, 10:14

"Ми маємо переконатися в тому, що Путін програє, а Україна переможе", – Трасс

Глава МЗС Великобританії заявила, що Захід має забезпечити перемогу України над Росією та запобігання війни у майбутньому.

"Ми маємо переконатися в тому, що Путін програє, а Україна переможе", – Трасс

Європа і весь світ мають переконатися у тому, що Володимир Путін програє, а Україна здобуде перемогу. Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс, виступаючи у Сараєво 26 травня, дала зрозуміти, що Захід має кілька цілей.

Глава британської дипломатії заявила, що союзники мають переконатися у такому: агресія Росії та Володимира Путіна більше ніколи не загрожуватиме миру, повідомляє Діалог.UA.

Трас не сумнівається у тому, що свобода та демократія мають скинути тоталітарного агресора. За її словами, Великобританія має пройти шлях до перемоги разом з Україною, а не стояти осторонь. Вона наголосила, що так мають чинити й інші країни Заходу та не йти на жодні компроміси, які намагається вимагати Володимир Путін.

"Ми не можемо відступити", – резюмувала політик.

Раніше з Володимиром Путіним поговорив прем'єр-міністр Маріо Драгі, за підсумками розмови заявивши, що не побачив у президента Росії прагнення миру в Україні.

Нагадаємо, 26 травня повідомлялося, що кремлівський диктатор намагається примусити Україну до "миру", а Захід - визнати захоплення українських територій, тоді нібито виведе війська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини