16 травня 2022, 13:52

Розвідка Великобританії впіймала Лукашенка на спробі вийти сухим із води після вторгнення Росії в Україну

У британській розвідці розповіли, чому Олександр Лукашенко побоїться вводити війська Білорусі в Україну.

Розвідка Великобританії впіймала Лукашенка на спробі вийти сухим із води після вторгнення Росії в Україну

Олександр Лукашенко нібито не хоче залучати армію Білорусі до війни в Україні. У розвідці Великобританії переконані, що, незважаючи на надання армії РФ свого плацдарму, президент Білорусі не бажає воювати.

Про це повідомляє "Європейська правда".

У матеріалі поведінку Олександра Лукашенка назвали "балансуванням між підтримкою російського вторгнення" та небажанням брати участь у ньому безпосередньо. Британські розвідники також упевнені, що ЗСУ засікли всі пересування ЗС Білорусі біля українського кордону та не дадуть їм бути підкріпленням для російських окупантів у Донбасі.

У публікації уточнюється, що попри розгортання Білорусією сил спецоперацій на кордоні з Україною Олександр Лукашенко боїться санкцій Заходу. Він побоюється і невдоволення у ЗС Білорусі, якщо вирішить висунути полки в Україну. Останній аргумент – це страх перед ЗСУ, які станом на 16 травня вже ліквідували не менше 27 700 російських окупантів.

Раніше, 5 травня, вже повідомлялося, як Олександр Лукашенко намагався піти назад, давши зрозуміти, що Володимир Путін нічого не вирішує у війні з Україною. За його словами, спецоперація в Україні затягнулася.

Нагадаємо, про невторження в Україну Олександру Лукашенку слід задуматися перш, ніж, наприклад, 27 лютого з боку Білорусі було завдано ракетного удару по Володимиру (Волинська область).

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Павел Приходько

Останні новини