9 травня 2022, 09:42

Коротко, але зрозуміло: Маск відреагував на погрози Рогозіна відповісти за Starlink для "Азова"

"Було приємно Вас знати", – такими словами Ілон Маск відреагував на погрози Дмитра Рогозіна.

Коротко, але зрозуміло: Маск відреагував на погрози Рогозіна відповісти за Starlink для "Азова"

Напередодні у Мережі глава Роскосмосу Дмитро Рогозін почав загрожувати Ілону Маску за те, що його компанія поставила Starlink у Маріуполі бійцям "нацистського" "Азова" та морпіхам ЗСУ.

Сьогодні, 9 травня, засновник SpaceX Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter дав відповідь Рогозіну, інформує Діалог.UA.

Маск відповів дуже коротко, написавши, що якщо раптом він помре за "випадкових обставин", то йому було "приємно" знати Рогозіна.

Також Маск заявив, що слово "нацист" недоречне у цьому випадку й означає зовсім інше, ніж це описує Рогозін. Саме глава Роскосмоса назвав "Азов" "нацистським" батальйоном.

Напередодні Рогозін у Мережі загрожував Маску за те, що його компанія поставила обладнання Starlink бійцям із полку "Азов" і морпіхам, які зараз перебувають у Маріуполі на території "Азовсталі".

Глава Роскосмосу у своїх твердженнях відштовхувався від свідчення полоненого морпіха Дмитра Кормянкова. Той нібито заявив, що обладнання було доставлено до Маріуполя гелікоптером, саме тому Рогозін звинуватив Маска у допомозі "нацистам", а отже і відповідатиме він "по-дорослому".

Це далеко не перший твіттер-батл між Рогозіним і Маском. Нещодавно Маск викликав Путіна "на поєдинок за Україну. Проте замість президента РФ йому відповів Рогозін у саркастичній і гордовитій манері.

Ще 28 лютого Маск поставив Україні першу партію супутникового обладнання Starlink. Система допомогла швидко відновити Інтернет для мешканців звільнених Романівки та Ірпені.

З 20 квітня глава Мінсоцполітки Федоров дав добро використати Starlink не лише у критичній інфраструктурі.

Раніше Starlink зумів пробити усі російські системи РЕБ, які намагалися заглушити Інтернет на окупованих територіях України.

Нагадаємо, 8 травня Рогозін почав загрожувати Маску за те, що його компанія постачала Starlink бійцям "Азова" та морпіхам у Маріуполі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини