2 травня 2022, 13:41

Лавров заговорив про Гітлера, назвавши євреїв "найзапеклішими антисемітами", – в Ізраїлі зажадали вибачень

Глава МЗС РФ Сергій Лавров однією заявою про євреїв, Україну та Зеленського викликав скандал, зіпсувавши відносини з Ізраїлем.

Лавров заговорив про Гітлера, назвавши євреїв "найзапеклішими антисемітами", – в Ізраїлі зажадали вибачень

Сергій Лавров вважає, що "найзапекліші антисеміти, як правило, євреї". За його словами, "Гітлер також мав єврейську кров".

Про це міністр закордонних справ Росії заявив в інтерв'ю Mediaset, передає "Медуза".

Соратник Путіна таким шаленим способом намагався довести, що в Україні є "нацизм", незважаючи на президента Володимира Зеленського, який має єврейське походження.

Глава МЗС РФ переступив межі, після яких маразм і абсурд у його словах просто неможливо не помічати. Своє приголомшливе висловлювання Лавров завершив словами: "У сім'ї не без виродку".

Страшний спіч шефа російського зовнішньополітичного відомства закономірно викликав дипломатичний вибух в Ізраїлі. Так, глава МЗС Ізраїлю Яїр Лапід вже дав зрозуміти, що, сказавши про "єврейську кров Гітлера", Лавров з тим самим успіхом міг заявити, що "євреї вбивали самі себе".

Нагадаємо, тези "Українського Діалогу" у матеріалі про абсурдні звинувачення Миколи Патрушева за 28 квітня фактично повністю відповідають словам Яїра Лапіда. Зазначена закономірність свідчить, що представники російської влади повторюють один за одним, намагаючись довести, що це не Росія напала на Україну, а НАТО воює з "ні в чому невинною РФ".

Лапід також закликав не плутатися у словах головного пропагандиста РФ, зазначивши, що лише "нацисти були нацистами та знищували євреїв". Посла РФ вже викликали на килим до Лапіда, вимагаючи вибачень.

Заяву Лаврова можна було б списати на особисті диваки глави МЗС РФ, адже весь світ пам'ятає його фразу "д*біли", сказану прямо перед камерами на зустрічі з главою МЗС Саудівської Аравії, але правда зовсім інша... Образливе та зневажливе ставлення до інших націй вже увійшли у Росії у звичку. Спочатку наклепують на Україну, потім наклепують на Ізраїль, а хто буде наступним...?

Російська пропаганда постійно говорить про "денацифікацію" України як мету вторгнення, у той час як 20 квітня солдат РФ Євген Рассказов привітав Гітлера з днем народження.

Ведучий Тигран Кеосаян взагалі пригрозив Казахстану долею України, тобто вторгненням через скасування параду на 9 травня. У Казахстані ж заявили, що чекають на перемогу України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини