29 квітня 2022, 18:08

Нуланд назвала мету США у війні України з Росією

У Вашингтоні хочуть, щоб військова авантюра Путіна коштувала йому дуже багато.

Нуланд назвала мету США у війні України з Росією

Мета Сполучених Штатів у війні України з Росією – зробити так, щоб це протистояння закінчилося стратегічною поразкою для нинішнього режиму у Російській Федерації. Глава Кремля Володимир Путін має заплатити надмірну ціну за свою військову авантюру.

Про це заявив заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв'ю "Медузі".

Крім того, у Вашингтоні хочуть бачити Україну квітучою демократичною державою, яка зміцнює свої партнерські відносини з Європою й іншими сусідами.

Чиновник наголосила: питання надання військової підтримки Україні об'єднує обидві партії у США, тому господар Білого дому Джо Байден запросив у Конгресу додаткові 33 млрд доларів із державного бюджету для надання допомоги Києву. Крім військових потреб, кошти також виділяються на розв'язання гуманітарних проблем та інших питань, спричинених війною.

Нуланд назвала війну Путіна проти України ганьбою для всієї російської нації та великим ударом по репутації РФ як держави. Російський президент може будь-якої миті повернутися за стіл переговорів для пошуку дипломатичних рішень, але натомість він вибирає бойові дії, що приносять загибель українців і росіян.

За словами чиновника, на сьогодні Путін не демонструє жодних сигналів готовності знайти якийсь дипломатичний вихід із ситуації. У рамках переговорного процесу російська сторона наполягає на капітуляції України.

Нагадаємо, напередодні американський конгрес остаточно затвердив закон про ленд-ліз для України. Документ спрощує процедуру надання військової допомоги нашій державі.

Раніше посол США в ОБСЄ Майкл Карпентер розповів, що Вашингтон має інформацію про плани Кремля домогтися "примусової капітуляції" України. Російські офіційні особи спільно зі своїми маріонетками на окупованих територіях розробляють "нову конституцію" для української держави.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини