27 квітня 2022, 08:16

У США анонсували новітню систему, яка захистить Україну з повітря

Республіканець Пінкус натякнув Україні, що незабаром вона отримає нову систему, яка захистить її від РФ із повітря.

У США анонсували новітню систему, яка захистить Україну з повітря

Лідер Республіканської партії по 45-му округу Нью-Йорка Борис Пінкус у прямому етері телемарафону на телеканалі "Україна 24" розповів, як війна в Україні змогла об'єднати представників Республіканської та Демократичної партій. Також він розповів про ті види зброї, які Вашингтон готовий у майбутньому поставити Україні.

"Якщо бійки не уникнути – бий першим", – заявив політик. Він нагадав, що американська розвідка давно знала про вторгнення РФ в Україну та саме з того моменту потрібно було постачати зброю. Проте краще пізно, ніж ніколи, інформує "Україна 24".

За словами Пінкуса, президент України на тлі війни у своїй країні відбувся як політик. Республіканець заявив, що промови Зеленського до парламентарів різних країн світу були правильними, і це дозволило Києву заручитися військовою підтримкою.

За словами Пінкуса, США вже надали Україні новітню систему, яка дозволяє захистити інтернет-з'єднання від російських електромагнітних хвиль. Таке обладнання Вашингтон вперше вивіз за межі своєї країни. Згадав Пінкус і "Старлінки" від Ілона Маска, які стійкі до систем РЕБ, тому українці можуть спокійно користуватися Інтернетом, не боячись, що він зникне.

Пінкус анонсував і нову систему, яка дозволить захистити Україну з повітря. Саму назву системи політик поки не назвав, пославшись на "секрет".

Республіканець дав зрозуміти, що його партія вже зараз тисне на адміністрацію Байдена, щоб Вашингтон надав Україні й танки. "Без наступальної зброї вибити окупантів з України неможливо", – заявив Пінкус.

Раніше повідомляли, що до 10 травня Британія готова надати Україні партію авіаційних снарядів Brimstone.

Нагадаємо, уряд Німеччини дав добро на постачання в Україну САУ Gepard, яка була створена на базі танка Leopard.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини