26 квітня 2022, 08:02

Трамп дав пораду Байдену, як відповісти Путіну на постійні погрози "ядерною війною"

Путін щодня у своїх виступах використовує словосполучення "ядерна зброя".

Трамп дав пораду Байдену, як відповісти Путіну на постійні погрози "ядерною війною"

Експрезидент США Дональд Трамп закликає Джо Байдена дати главі РФ жорстку відповідь. За його словами, Путін майже кожен день використовує слово "ядерна".

Вчора, 25 квітня, в інтерв'ю ресурсу Reuters Трамп заявив, що президент Росії лякає світ ядерною зброєю. Путін чудово розуміє, що весь світ не хоче ядерної війни, і саме тому все частіше звертається до цієї теми.

Трамп підкреслив, що якби він був зараз на місці Байдена, то дав би Путіну чітко зрозуміти, чим закінчиться щоденне залякування світу ядерною війною. Колишній глава Білого дому нагадав, що у США зараз найкраща в історії зброя, армія та підводний флот. Саме це і необхідно донести до Путіна, тоді глава Кремля більше не вживатиме словосполучення "ядерна зброя".

Ще бувши главою США, Трамп не раз погрожував країнам НАТО не ставати на їхній захист у разі агресії з боку РФ. Таким чином він намагався змусити союзні держави збільшити фінансування оборонної сфери.

Трамп зізнався, що це була "стратегія блефу". США завжди готові прийти на допомогу, але ексглаві США не подобалося, що Європа серйозно обдирає США.

Також Трамп повністю згоден із тим, що в Україні зараз відбувається справжній геноцид, за яким стоїть Путін і його армія.

Раніше колишній президент Чечні Масхадов висловив впевненість, що щойно помре Путін, то відразу ж ліквідують і Кадирова.

Нагадаємо, Лавров сам заплутався у ситуації, коли Росія готова, а коли ні застосувати проти решти світу ядерну зброю.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини