18 квітня 2022, 09:48

У Міноборони Британії озвучили плани РФ щодо Маріуполя

З 1 березня Маріуполь перебуває у повній блокаді, а окупанти досі не можуть взяти місто.

У Міноборони Британії озвучили плани РФ щодо Маріуполя

У Міноборони Британії повідомили, що російське військове командування переймається тим, що Маріуполь досі не взято. При цьому для захоплення міста кинуті великі сили противника.

Сьогодні, 18 квітня, у пресслужбі Міноборони Британії приділили увагу ситуації довкола Маріуполя. Москва вирішила застосувати тактику облоги, як це було раніше зроблено у Чечні та Сирії, проте місто не здається.

Героїчний опір захисників Маріуполя призводить до того, що російське командування кидає у місто великі ресурси: як живу силу, так і техніку. А це сповільнює просування окупантів на інших напрямках.

При цьому облога Маріуполя дорого обходиться як захисникам, так і мирним жителям. Велика кількість загиблих з обох боків. До того ж ворог дуже пошкодив інфраструктуру міста.

У Міноборони Британії також нагадали самій Росії про те, що вона не збиралася загрожувати мирному населенню, а обстріл планувала вести лише по військовій інфраструктурі. Проте щодо Маріуполя застосовано тактику облоги Чечні та Сирії. Ведеться обстріл не лише самого Маріуполя, а й найближчих населених пунктів, де немає українських солдатів.

Минулими вихідними окупанти вкотре запропонували українським захисникам скласти зброю та здатися у полон.

Місто знаходиться без води, тепла й електрики. Окрім ЗСУ, у Маріуполі та передмісті залишається ще близько 100 тисяч мирних жителів.

Захисники міста повністю відкинули ультиматум окупантів, заявивши, що після подій у Бучі здаватися не мають наміру.

Раніше американський військовий експерт Крамп запевняв, що захисники Маріуполя боротимуться до останнього патрона й останнього воїна, але місто окупантові не здадуть.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України підтвердив інформацію про те, що захисники Маріуполя не здаватимуть місто окупанту.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини