13 квітня 2022, 12:50

Військового параду не буде: Казахстан змінює традиції на День Перемоги

У Казахстані відмовилися від військового параду на 9 Травня

Військового параду не буде: Казахстан змінює традиції на День Перемоги

Поки у Москві оточення президента країни-агресора РФ Володимира Путіна робить все, щоб їхній "вождь" насолодився святкуванням Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Казахстан не слідуватиме радянській традиції.

У країні не планують демонструвати ходу військових і техніки цього року.

30-ту річницю існування Збройних сил Казахстану та День Перемоги у ВВВ казахстанці проведуть, відсторонившись від улюбленої Москвою традиції. Про це повідомили у Міноборони республіки. Замість параду приділять увагу ветеранам.

"Заплановані військово-патріотичні заходи. Окремий блок складають заходи щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та Збройних сил Республіки Казахстан", – цитує заяву оборонного відомства видання Zakon.kz.

Заплановано близько півсотні різних заходів, присвячених 9 Травня, але без військової техніки. Вони відбудуться повсюдно, але не відповідатимуть багаторічним традиціям, які заклала РФ.

Як писав Діалог.UA, військове керівництво РФ розуміє, що російські війська не зможуть захопити весь Донбас до 9 травня та піднести Путіну хоч якусь нагоду для святкування "перемоги".

Повідомлялося, що Казахстан виступив проти війни, підтримавши Україну й українців, які відважно борються у розв'язаній Путіним кровопролитній війні. "100% казахів бажають ПЕРЕМОГИ Україні",  йдеться у листі, що з'явився у Мережі.

Нагадаємо, у Казахстані з центру допомоги Україні вигнали прихильника війни з РФ.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини