11 квітня 2022, 10:43

У РФ заявили про знищення в Україні переданого зі Словаччини ЗРК "С-300" – Братислава відповіла

Міноборони країни-агресора Російської Федерації знову потрапило у незручну ситуацію.

У РФ заявили про знищення в Україні переданого зі Словаччини ЗРК "С-300" – Братислава відповіла

Оборонне відомство РФ заявило, що їхні війська знищили пускові установки українських ЗРК "С-300", серед яких передана Києву зі Словаччини.

У Братиславі звинуватили Росію у брехні.

Спростував інформацію російської сторони, що не відповідає дійсності, голова уряду Словаччини Едуард Хегер.

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на його сторінку Twitter.

Зенітні ракетні комплекси "С-300", у тому числі й той, що передала Словаччина, продовжують захищати небо над Україною від ворожих боєприпасів.

"Словаччина категорично заперечує російську пропаганду про те, що систему ППО "С-300" в Україні було знищено. Це обман. Офіційно підтверджено Україною", – написав прем'єр-міністр у ніч на понеділок, 11 квітня.

Зазначимо, що голова МЗС Росії Сергій Лавров погрожував, що Москва "не допустить" передачі Україні С-300, назвавши її незаконною. Він також заявив, що озброєння, яке направляється на українську територію від країн НАТО, сприйматиметься армією РФ як військова мета.

Як писав Діалог.UA, Україна озброєна системами ППО "С-300", які захистять небо від російської авіації та ракетних ударів. Такі сучасні ЗРК передала Києву Словаччина.

Нагадаємо, коментуючи передачу Україні С-300, колишній високопосадовець Росії опозиціонер Альфред Кох зазначив, що "наступ військ РФ на Донбас приречений".

Також раніше повідомлялося, що Україна домовляється зі Словаччиною про постачання десятків самохідних гаубиць Zuzana.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини