5 квітня 2022, 18:27

Штайнмаєр назвав Путіна "бункерним розпалювачем війни", звинувативши в "імперському божевіллі"

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр зізнався, що помилявся, намагаючись побудувати з Росією нормальні відносини.

Штайнмаєр назвав Путіна "бункерним розпалювачем війни", звинувативши в "імперському божевіллі"

Президент Росії – "бункерний розпалювач війни", так його назвав федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. 5 квітня він заявив, що відновлення нормальних відносин із Росією неможливе, поки її очолює Володимир Путін.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Президент ФРН наголосив, що у відносинах із РФ провалився весь Захід з огляду на можливе включення її до європейської системи безпеки. Франк-Вальтер Штайнмаєр звинуватив і себе, визнавши, що припустився помилки, відстоюючи "ПП – 2". Він додав, що його попереджали про здатність Росії зрадити всіх партнерів.

Політик додав, що президент РФ виявив "імперське божевілля", вторгнувшись в Україну.

Нагадаємо, Захід вже давно довів, що живе за подвійними стандартами: з одного боку, запроваджує санкції проти РФ, з іншого боку, споживає газ окупантів.

Міністр фінансів Німеччини Крістіна Лінднер взагалі відкрито визнав, що допомагає Україні, але поки що це не шкодить стабільності її країни.

5 квітня також повідомлялося, влада ФРН взяла під контроль компанію Gazprom Germania, яка володіє найбільшим сховищем газу у країні. Російський "Газпром" раніше вже не контролював свою "дочку", передавши її акціонерному товариству через незаконну угоду.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Павел Приходько

Останні новини